Personal

..  

DIRECTOR

 prof. univ. dr. Victor Neumann

COMUNICARE

 SECTIA DE SPECIALITATE 

Chiș Rodica, secretariat

Claudiu Adrian Toma, muzeograf I,

șef de secție

Laura Gheorghiu, relații publice

FINANCIAR – CONTABILITATE

MUZEOGRAFI 

Otînjac Mihaela, economist IA Contabil șef interimar

Andreea Petcu, muzeograf IA

 

Viruzab Daniela, economist IA

 
Dudaș Viorica, casier

BIROU ADMINISTRATIV

CONSERVARE – RESTAURARE – LABORATOR

Costel Popa, șef de birou

Nuți Dinuț, conservator IA
 Ciprian Bujor, analist II

Tiberiu Marius Kovacs, conservator II

Roland Alexander Ritter, șofer   

Filip Adrian Petcu, restaurator IA

Radu Jura, magazioner 

 Liviu Tulbure, fotograf

RESURSE UMANE – JURIDIC

Lavinia Liță, inspector specialitate I

PERSONAL SUPRAVEGHERE – supraveghetori muzeu

Mioara Daniela Andraș

 Camelia Pilatec

Corina David

Rozalia Poșa

Maria Florici

Cornel Florin Seracin

Carmen Corina Groza

Stela Szöke
Iuliana Dolina Iancu

Irina Șimoniac

 Adriana Olariu

Rodica Șandrea

Radoica Pavlov

Ana Toader

 
  Situația drepturilor salariale   drepturi salariale 30.09.2019 http://www.muzeuldeartatm.ro/wordpress/wp-content/uploads/2019/10/drepturi-salariale-30.09.2019.pdf drepturi salariale 30 martie 2019 http://www.muzeuldeartatm.ro/wordpress/wp-content/uploads/2019/04/drepturi-salariale-30-martie-2019391.pdf drepturi salariale 30 septembrie 2018 http://www.muzeuldeartatm.ro/wordpress/wp-content/uploads/2019/04/drepturi-salariale-30-septembrie-2018390.pdf salarii martie 2018  la data de 31.03.2018 http://www.muzeuldeartatm.ro/wordpress/wp-content/uploads/2018/09/salarii-martie-2018160.pdf salarii septembrie 2017 la data de 30.09.2017 http://www.muzeuldeartatm.ro/wordpress/wp-content/uploads/2018/09/salarii-septembrie-2017161.pdf[:en]Prof.univ.dr. Victor NEUMANN Director al Muzeului de Artă Timișoara CHIS RODICA – secretariat
SECȚIA DE SPECIALITATE:
 
Muzeografi:  
CORNEA MARIUS  –    muzeograf IA
PETCU ANDREEA  –   muzeograf I
TOMA CLAUDIU ADRIAN – muzeograf I
BĂLĂNESCU AURA  –   muzeograf  II
PETROV PETRONELA  –   muzeograf debutant
VELCIOV NICOLAE  –   muzeograf debutant
Personal supraveghere:
ANDRAȘ MIOARA DANIELA – supraveghetor muzeu
DAVID  CORINA – supraveghetor muzeu
FLORICI MARIA – supraveghetor muzeu
GROZA CARMEN CORINA – supraveghetor muzeu
IANCU IULIANA DOLINA – supraveghetor muzeu
KIUŞ GAROFIŢA – supraveghetor muzeu
OLARIU ADRIANA– supraveghetor muzeu
PAVLOV RADOICA – supraveghetor muzeu
PILATEC CAMELIA – supraveghetor muzeu
POŞA ROZALIA – supraveghetor muzeu
SERACIN CORNEL FLORIN – supraveghetor muzeu
SZÖKE STELA – supraveghetor muzeu
ȘIMONIAC IRINA– supraveghetor muzeu
ŞANDREA RODICA – supraveghetor muzeu
TOADER ANA – supraveghetor muzeu
 
BIROUL CONSERVARE, RESTAURARE, LABORATOR
DINUȚ NUȚI – conservator IA
KOVACS TIBERIU MARIUS- conservator debutant
PETCU FILIP ADRIAN – restaurator IA
SBERA MARIA CRISTINA  ANA – restaurator debutant
TULBURE LIVIU –  fotograf 
COMPARTIMENTUL FINANCIAR, CONTABILITATE
OTÎNJAC MIHAELA  –  economist IA/contabil șef interimar
VIRUZAB DANIELA – economist IA
DUDAȘ VIORICA  – casier COMPARTIMENTUL RESURSE UMANE, JURIDIC LIȚĂ LAVINIA – inspector specialitate IA
BIROUL ADMINISTRATIV
POPA COSTEL – șef birou
BUJOR CIPRIAN – analist II
RITTER ROLAND ALEXANDER – șofer
MEGYES IOSIF –  muncitor calificat II
JURA RADU – magaziner 
[:]]]>